dekouter
START KALENDER A-reeks KALENDER B-reeks UITSLAGEN DE BEKER MEDIA INFO CONTACT

MVV KORTEMARK

KALENDER 2019-2020 - A-REEKS

 

HEENRONDE

 

A-REEKS 2019-2020
Datum uur WD1
donderdag  5/09/2019 18u30 Klaasique  - JTF Construct
donderdag  5/09/2019 19u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
donderdag  5/09/2019 20u30 Seagulls FC  - PV-Elektro
donderdag  5/09/2019 21u30 FC Bonduelle  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 9/09/2019 18u30 T.C. Cool Rent Services  - Sint Elooi
maandag 9/09/2019 19u30 JH De Fauteuil  - FC Spie
WD2
maandag 16/09/2019 18u30 FC Spie  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
maandag 16/09/2019 19u30 Sint Elooi  - JTF Construct
maandag 16/09/2019 20u30 Seagulls FC  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 16/09/2019 21u30 FC Bonduelle  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
donderdag 19/09/2019 20u30 JH De Fauteuil  - PV-Elektro
donderdag 19/09/2019 21u30 T.C. Cool Rent Services  - Klaasique
WD3
donderdag 26/09/2019 18u30 JTF Construct  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
donderdag 26/09/2019 19u30 PV-Elektro  - FC Bonduelle
donderdag 26/09/2019 20u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - Klaasique
donderdag 26/09/2019 21u30 Pleisterwerken Willemyns  - T.C. Cool Rent Services
maandag 30/09/2019 18u30 Sint Elooi  - JH De Fauteuil
maandag 30/09/2019 19u30 Seagulls FC  - FC Spie
WD4
maandag 7/10/2019 18u30 FC Bonduelle  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
maandag 7/10/2019 19u30 T.C. Cool Rent Services  - Seagulls FC
maandag 7/10/2019 20u30 FC Spie  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 7/10/2019 21u30 PV-Elektro  - JTF Construct
donderdag 10/10/2019 20u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - Sint Elooi
donderdag 10/10/2019 21u30 Klaasique  - JH De Fauteuil
WD5
donderdag 17/10/2019 18u30 T.C. Cool Rent Services  - PV-Elektro
donderdag 17/10/2019 19u30 FC Bonduelle  - Sint Elooi
donderdag 17/10/2019 20u30 JTF Construct  - FC Spie
donderdag 17/10/2019 21u30 JH De Fauteuil  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
maandag 21/10/2019 18u30 Klaasique  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 21/10/2019 19u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - Seagulls FC
WD6
maandag  28/10/2019 18u30 JH De Fauteuil  - T.C. Cool Rent Services
maandag  28/10/2019 19u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - Klaasique
maandag  28/10/2019 20u30 Pleisterwerken Willemyns  - PV-Elektro
maandag  28/10/2019 21u30 Sint Elooi  - FC Spie
donderdag 31/10/2019 20u30 Seagulls FC  - FC Bonduelle
donderdag 31/10/2019 21u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - JTF Construct
WD7
donderdag  7/11/2019 18u30 JTF Construct  - JH De Fauteuil
donderdag  7/11/2019 19u30 FC Spie  - FC Bonduelle
donderdag  7/11/2019 20u30 T.C. Cool Rent Services  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
donderdag  7/11/2019 21u30 Pleisterwerken Willemyns  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
maandag 11/11/2019 18u30 Seagulls FC  - Sint Elooi
maandag 11/11/2019 19u30 Klaasique  - PV-Elektro
WD8
maandag 18/11/2019 18u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - Seagulls FC
maandag 18/11/2019 19u30 FC Bonduelle  - Klaasique
maandag 18/11/2019 20u30 JTF Construct  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 18/11/2019 21u30 JH De Fauteuil  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
donderdag 21/11/2019 20u30 PV-Elektro  - Sint Elooi
donderdag 21/11/2019 21u30 FC Spie  - T.C. Cool Rent Services
WD9
donderdag 28/11/2019 18u30 T.C. Cool Rent Services  - FC Bonduelle
donderdag 28/11/2019 19u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - FC Spie
donderdag 28/11/2019 20u30 Seagulls FC  - JTF Construct
donderdag 28/11/2019 21u30 Sint Elooi  - Klaasique
maandag 2/12/2019 18u30 Pleisterwerken Willemyns  - JH De Fauteuil
maandag 2/12/2019 19u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - PV-Elektro
WD10
maandag 9/12/2019 18u30 Pleisterwerken Willemyns  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
maandag 9/12/2019 19u30 PV-Elektro  - FC Spie
maandag 9/12/2019 20u30 JTF Construct  - T.C. Cool Rent Services
maandag 9/12/2019 21u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - Sint Elooi
donderdag 12/12/2019 20u30 Klaasique  - Seagulls FC
donderdag 12/12/2019 21u30 JH De Fauteuil  - FC Bonduelle
WD11
donderdag 19/12/2019 18u30 FC Spie  - Klaasique
donderdag 19/12/2019 19u30 T.C. Cool Rent Services  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
donderdag 19/12/2019 20u30 Seagulls FC  - JH De Fauteuil
donderdag 19/12/2019 21u30 FC Bonduelle  - JTF Construct
maandag 23/12/2019 18u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - PV-Elektro
maandag 23/12/2019 19u30 Sint Elooi  - Pleisterwerken Willemyns
WD12
maandag 30/12/2019 18u30 FC Spie  - JH De Fauteuil
maandag 30/12/2019 19u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
maandag 30/12/2019 20u30 Pleisterwerken Willemyns  - FC Bonduelle
maandag 30/12/2019 21u30 PV-Elektro  - Seagulls FC
donderdag 2/01/2020 20u30 Sint Elooi  - T.C. Cool Rent Services
donderdag 2/01/2020 21u30 JTF Construct  - Klaasique
WD13
donderdag 9/01/2020 18u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - FC Spie
donderdag 9/01/2020 19u30 Klaasique  - T.C. Cool Rent Services
donderdag 9/01/2020 20u30 PV-Elektro  - JH De Fauteuil
donderdag 9/01/2020 21u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - FC Bonduelle
maandag 13/01/2020 18u30 JTF Construct  - Sint Elooi
maandag 13/01/2020 19u30 Pleisterwerken Willemyns  - Seagulls FC
WD14
maandag 20/01/2020 18u30 Klaasique  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
maandag 20/01/2020 19u30 FC Bonduelle  - PV-Elektro
maandag 20/01/2020 20u30 JH De Fauteuil  - Sint Elooi
maandag 20/01/2020 21u30 T.C. Cool Rent Services  - Pleisterwerken Willemyns
donderdag 23/01/2020 20u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - JTF Construct
donderdag 23/01/2020 21u30 FC Spie  - Seagulls FC
WD15
donderdag 30/01/2020 18u30 Klaasique  - FC Spie
donderdag 30/01/2020 19u30 Pleisterwerken Willemyns  - Sint Elooi
donderdag 30/01/2020 20u30 JH De Fauteuil  - Seagulls FC
donderdag 30/01/2020 21u30 JTF Construct  - FC Bonduelle
maandag 3/02/2020 18u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - T.C. Cool Rent Services
maandag 3/02/2020 19u30 PV-Elektro  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
WD16
maandag 10/02/2020 18u30 PV-Elektro  - T.C. Cool Rent Services
maandag 10/02/2020 19u30 Sint Elooi  - FC Bonduelle
maandag 10/02/2020 20u30 Pleisterwerken Willemyns  - Klaasique
maandag 10/02/2020 21u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - JH De Fauteuil
donderdag 13/02/2020 20u30 Seagulls FC  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
donderdag 13/02/2020 21u30 FC Spie  - JTF Construct
WD17
donderdag 20/02/2020 18u30 FC Bonduelle  - Seagulls FC
donderdag 20/02/2020 19u30 JTF Construct  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
donderdag 20/02/2020 20u30 T.C. Cool Rent Services  - JH De Fauteuil
donderdag 20/02/2020 21u30 FC Spie  - Sint Elooi
maandag 24/02/2020 18u30 PV-Elektro  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 24/02/2020 19u30 Klaasique  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
WD18
maandag 2/03/2020 18u30 PV-Elektro  - Klaasique
maandag 2/03/2020 19u30 FC Bonduelle  - FC Spie
maandag 2/03/2020 20u30 JH De Fauteuil  - JTF Construct
maandag 2/03/2020 21u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - T.C. Cool Rent Services
donderdag 5/03/2020 20u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - Pleisterwerken Willemyns
donderdag 5/03/2020 21u30 Sint Elooi  - Seagulls FC
WD19
donderdag 12/03/2020 18u30 Seagulls FC  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
donderdag 12/03/2020 19u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - JH De Fauteuil
donderdag 12/03/2020 20u30 T.C. Cool Rent Services  - FC Spie
donderdag 12/03/2020 21u30 Pleisterwerken Willemyns  - JTF Construct
maandag 16/03/2020 18u30 Sint Elooi  - PV-Elektro
maandag 16/03/2020 19u30 Klaasique  - FC Bonduelle
WD20
maandag 23/03/2020 18u30 JTF Construct  - Seagulls FC
maandag 23/03/2020 19u30 JH De Fauteuil  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 23/03/2020 20u30 FC Spie  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
maandag 23/03/2020 21u30 Klaasique  - Sint Elooi
donderdag 26/03/2020 20u30 FC Bonduelle  - T.C. Cool Rent Services
donderdag 26/03/2020 21u30 PV-Elektro  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
WD21
donderdag 2/04/2020 18u30 FC Bonduelle  - JH De Fauteuil
donderdag 2/04/2020 19u30 FC Spie  - PV-Elektro
donderdag 2/04/2020 20u30 Seagulls FC  - Klaasique
donderdag 2/04/2020 21u30 Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla  - Pleisterwerken Willemyns
maandag 6/04/2020 18u30 T.C. Cool Rent Services  - JTF Construct
maandag 6/04/2020 19u30 Sint Elooi  - FC Bouwwerken Pieter De Meyer
WD22
maandag 13/04/2020 18u30 FC Bouwwerken Pieter De Meyer  - FC Bonduelle
maandag 13/04/2020 19u30 Seagulls FC  - T.C. Cool Rent Services
maandag 13/04/2020 20u30 Pleisterwerken Willemyns  - FC Spie
maandag 13/04/2020 21u30 JH De Fauteuil  - Klaasique
donderdag 16/04/2020 20u30 Sint Elooi  - Ramen Dedecker/Zwemvijvers Ducla
donderdag 16/04/2020 21u30 JTF Construct  - PV-Elektro

 

    

 

   

De Beker :

Reglement nog in opmaak

Playoff A

Playoff B