dekouter
START KALENDER A-reeks KALENDER B-reeks UITSLAGEN DE BEKER MEDIA INFO CONTACT

MVV KORTEMARK

KALENDER 2019-2020 - B-REEKS

 

HEENRONDE

 

Datum
uur WD1
maandag
9/09/2019
20u30 De Koarters  - Jeugdforum Moere
maandag
9/09/2019
21u30 MVC CD Motors  - Hoornaert-Hemeryck
donderdag
12/09/2019
18u30 The Black Devils  - t Schaeck
donderdag
12/09/2019
19u30 MVC Spartok  - Van Eenoo Indolas
donderdag
12/09/2019
20u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - Schilderwerken Dries
donderdag
12/09/2019
21u30 FC Poteirde  - A Team Has No name
WD2
donderdag
19/09/2019
18u30 The Black Devils  - De Koarters
donderdag
19/09/2019
19u30 A Team Has No name  - Hoornaert-Hemeryck
maandag
23/09/2019
18u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - MVC CD Motors
maandag
23/09/2019
19u30 FC Poteirde  - Van Eenoo Indolas
maandag
23/09/2019
20u30 MVC Spartok  - Schilderwerken Dries
maandag
23/09/2019
21u30 t Schaeck  - Jeugdforum Moere
WD3
maandag
30/09/2019
20u30 Jeugdforum Moere  - MVC CD Motors
maandag
30/09/2019
21u30 t Schaeck  - FC Poteirde
donderdag
3/10/2019
18u30 Hoornaert-Hemeryck  - De Koarters
donderdag
3/10/2019
19u30 Schilderwerken Dries  - The Black Devils
donderdag
3/10/2019
20u30 MVC Spartok  - A Team Has No name
donderdag
3/10/2019
21u30 Van Eenoo Indolas  - STB Oud Cortemarck/Raçon
WD4
donderdag
10/10/2019
18u30 Van Eenoo Indolas  - Jeugdforum Moere
donderdag
10/10/2019
19u30 A Team Has No name  - Schilderwerken Dries
maandag
14/10/2019
18u30 MVC CD Motors  - t Schaeck
maandag
14/10/2019
19u30 The Black Devils  - MVC Spartok
maandag
14/10/2019
20u30 De Koarters  - FC Poteirde
maandag
14/10/2019
21u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - Hoornaert-Hemeryck
WD5
maandag
21/10/2019
20u30 The Black Devils  - Van Eenoo Indolas
maandag
21/10/2019
21u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - t Schaeck
donderdag
24/10/2019
18u30 Hoornaert-Hemeryck  - MVC Spartok
donderdag
24/10/2019
19u30 FC Poteirde  - MVC CD Motors
donderdag
24/10/2019
20u30 Jeugdforum Moere  - A Team Has No name
donderdag
24/10/2019
21u30 De Koarters  - Schilderwerken Dries
WD6
donderdag
31/10/2019
18u30 MVC Spartok  - STB Oud Cortemarck/Raçon
donderdag
31/10/2019
19u30 Hoornaert-Hemeryck  - Jeugdforum Moere
maandag
4/11/2019
18u30 Schilderwerken Dries  - Van Eenoo Indolas
maandag
4/11/2019
19u30 A Team Has No name  - t Schaeck
maandag
4/11/2019
20u30 MVC CD Motors  - De Koarters
maandag
4/11/2019
21u30 FC Poteirde  - The Black Devils
WD7
maandag
11/11/2019
20u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - A Team Has No name
maandag
11/11/2019
21u30 The Black Devils  - MVC CD Motors
donderdag
14/11/2019
18u30 MVC Spartok  - t Schaeck
donderdag
14/11/2019
19u30 Jeugdforum Moere  - FC Poteirde
donderdag
14/11/2019
20u30 Schilderwerken Dries  - Hoornaert-Hemeryck
donderdag
14/11/2019
21u30 De Koarters  - Van Eenoo Indolas
WD8
donderdag
21/11/2019
18u30 A Team Has No name  - The Black Devils
donderdag
21/11/2019
19u30 Jeugdforum Moere  - Schilderwerken Dries
maandag 
25/11/2019
18u30 FC Poteirde  - Hoornaert-Hemeryck
maandag 
25/11/2019
19u30 Van Eenoo Indolas  - t Schaeck
maandag 
25/11/2019
20u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - De Koarters
maandag 
25/11/2019
21u30 MVC CD Motors  - MVC Spartok
WD9
maandag
2/12/2019
20u30 Schilderwerken Dries  - FC Poteirde
maandag
2/12/2019
21u30 MVC Spartok  - Jeugdforum Moere
donderdag
5/12/2019
18u30 t Schaeck  - De Koarters
donderdag
5/12/2019
19u30 MVC CD Motors  - A Team Has No name
donderdag
5/12/2019
20u30 Hoornaert-Hemeryck  - Van Eenoo Indolas
donderdag
5/12/2019
21u30 The Black Devils  - STB Oud Cortemarck/Raçon
WD10
donderdag
12/12/2019
18u30 Jeugdforum Moere  - The Black Devils
donderdag
12/12/2019
19u30 Hoornaert-Hemeryck  - t Schaeck
maandag
16/12/2019
18u30 Schilderwerken Dries  - MVC CD Motors
maandag
16/12/2019
19u30 De Koarters  - MVC Spartok
maandag
16/12/2019
20u30 FC Poteirde  - STB Oud Cortemarck/Raçon
maandag
16/12/2019
21u30 A Team Has No name  - Van Eenoo Indolas
WD11
maandag
23/12/2019
20u30 The Black Devils  - Hoornaert-Hemeryck
maandag
23/12/2019
21u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - Jeugdforum Moere
donderdag
26/12/2019
18u30 MVC Spartok  - FC Poteirde
donderdag
26/12/2019
19u30 MVC CD Motors  - Van Eenoo Indolas
donderdag
26/12/2019
20u30 De Koarters  - A Team Has No name
donderdag
26/12/2019
21u30 t Schaeck  - Schilderwerken Dries
WD12
donderdag
2/01/2020
18u30 A Team Has No name  - FC Poteirde
donderdag
2/01/2020
19u30 Hoornaert-Hemeryck  - MVC CD Motors
maandag
6/01/2020
18u30 Schilderwerken Dries  - STB Oud Cortemarck/Raçon
maandag
6/01/2020
19u30 Van Eenoo Indolas  - MVC Spartok
maandag
6/01/2020
20u30 t Schaeck  - The Black Devils
maandag
6/01/2020
21u30 Jeugdforum Moere  - De Koarters
WD13
maandag
13/01/2020
20u30 De Koarters  - The Black Devils
maandag
13/01/2020
21u30 Jeugdforum Moere  - t Schaeck
donderdag
16/01/2020
18u30 Van Eenoo Indolas  - FC Poteirde
donderdag
16/01/2020
19u30 Hoornaert-Hemeryck  - A Team Has No name
donderdag
16/01/2020
20u30 Schilderwerken Dries  - MVC Spartok
donderdag
16/01/2020
21u30 MVC CD Motors  - STB Oud Cortemarck/Raçon
WD14
donderdag
23/01/2020
18u30 MVC CD Motors  - Jeugdforum Moere
donderdag
23/01/2020
19u30 FC Poteirde  - t Schaeck
maandag
27/01/2020
18u30 De Koarters  - Hoornaert-Hemeryck
maandag
27/01/2020
19u30 The Black Devils  - Schilderwerken Dries
maandag
27/01/2020
20u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - Van Eenoo Indolas
maandag
27/01/2020
21u30 A Team Has No name  - MVC Spartok
WD15
maandag
3/02/2020
20u30 Hoornaert-Hemeryck  - STB Oud Cortemarck/Raçon
maandag
3/02/2020
21u30 MVC Spartok  - The Black Devils
donderdag
6/02/2020
18u30 t Schaeck  - MVC CD Motors
donderdag
6/02/2020
19u30 FC Poteirde  - De Koarters
donderdag
6/02/2020
20u30 Jeugdforum Moere  - Van Eenoo Indolas
donderdag
6/02/2020
21u30 Schilderwerken Dries  - A Team Has No name
WD16
donderdag
13/02/2020
18u30 Van Eenoo Indolas  - The Black Devils
donderdag
13/02/2020
19u30 t Schaeck  - STB Oud Cortemarck/Raçon
maandag
17/02/2020
18u30 A Team Has No name  - Jeugdforum Moere
maandag
17/02/2020
19u30 MVC CD Motors  - FC Poteirde
maandag
17/02/2020
20u30 MVC Spartok  - Hoornaert-Hemeryck
maandag
17/02/2020
21u30 Schilderwerken Dries  - De Koarters
WD17
maandag
24/02/2020
20u30 Van Eenoo Indolas  - Schilderwerken Dries
maandag
24/02/2020
21u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - MVC Spartok
donderdag
27/02/2020
18u30 t Schaeck  - A Team Has No name
donderdag
27/02/2020
19u30 Jeugdforum Moere  - Hoornaert-Hemeryck
donderdag
27/02/2020
20u30 De Koarters  - MVC CD Motors
donderdag
27/02/2020
21u30 The Black Devils  - FC Poteirde
WD18
donderdag
5/03/2020
18u30 A Team Has No name  - STB Oud Cortemarck/Raçon
donderdag
5/03/2020
19u30 MVC CD Motors  - The Black Devils
maandag
9/03/2020
18u30 Van Eenoo Indolas  - De Koarters
maandag
9/03/2020
19u30 FC Poteirde  - Jeugdforum Moere
maandag
9/03/2020
20u30 t Schaeck  - MVC Spartok
maandag
9/03/2020
21u30 Hoornaert-Hemeryck  - Schilderwerken Dries
WD19
maandag
16/03/2020
20u30 Schilderwerken Dries  - Jeugdforum Moere
maandag
16/03/2020
21u30 MVC Spartok  - MVC CD Motors
donderdag 
19/03/2020
18u30 The Black Devils  - A Team Has No name
donderdag 
19/03/2020
19u30 t Schaeck  - Van Eenoo Indolas
donderdag 
19/03/2020
20u30 De Koarters  - STB Oud Cortemarck/Raçon
donderdag 
19/03/2020
21u30 Hoornaert-Hemeryck  - FC Poteirde
WD20
donderdag
26/03/2020
18u30 FC Poteirde  - Schilderwerken Dries
donderdag
26/03/2020
19u30 Jeugdforum Moere  - MVC Spartok
maandag
30/03/2020
18u30 De Koarters  - t Schaeck
maandag
30/03/2020
19u30 A Team Has No name  - MVC CD Motors
maandag
30/03/2020
20u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - The Black Devils
maandag
30/03/2020
21u30 Van Eenoo Indolas  - Hoornaert-Hemeryck
WD21
maandag
6/04/2020
20u30 The Black Devils  - Jeugdforum Moere
maandag
6/04/2020
21u30 t Schaeck  - Hoornaert-Hemeryck
donderdag
9/04/2020
18u30 MVC CD Motors  - Schilderwerken Dries
donderdag
9/04/2020
19u30 MVC Spartok  - De Koarters
donderdag
9/04/2020
20u30 STB Oud Cortemarck/Raçon  - FC Poteirde
donderdag
9/04/2020
21u30 Van Eenoo Indolas  - A Team Has No name
WD22
donderdag
16/04/2019
18u30 Jeugdforum Moere  - STB Oud Cortemarck/Raçon
donderdag
16/04/2019
19u30 Hoornaert-Hemeryck  - The Black Devils
maandag
20/04/2020
18u30 FC Poteirde  - MVC Spartok
maandag
20/04/2020
19u30 Van Eenoo Indolas  - MVC CD Motors
maandag
20/04/2020
20u30 A Team Has No name  - De Koarters
maandag
20/04/2020
21u30 Schilderwerken Dries  - t Schaeck

 

 

De Beker :

Reglement nog in opmaak

Playoff A

Playoff B